Poprzedni temat «» Następny temat
Kaela Aniya Goodwin
Autor Wiadomość
Kaela Goodwin


Jestem w Chicago od
Urodzenia21
studiuje weterynarię

love is more painful than life

Mieszkam w
Streeterville

Kaela Aniya

Goodwin

Wysłany: 17 Sierpień 2019, 22:11   Kaela Aniya Goodwin
   Multi -  Sherlyn Blossom


Kaela Aniya Goodwin
Zendaya Coleman
Dane osobowe
01/05/1998, CHICAGO, ILLINOIS
Data i miejsce urodzenia
STREETERVILLE
Dzielnica
Studentka Weterynarii
Zajmowane stanowisko
FOREST GLEN ANIMAL HOSPITAL
Miejsce pracy
Biografia
Kaela przyszła na świat dwadzieścia jeden lat temu, jako druga bliźniaczka państwa Goodwin. Dziewczyna od zawsze była spokojniejsza niż siostra, ale to powodowało, że obie dziewczynki były niebywałe wyjątkowe. Różniło je wszystko – wygląd, charakter czy sposób bycia. Kae od zawsze wiedziała kim zostanie – weterynarzem, chociaż jako dziecko bardziej była to Pani od leczenia zwierząt . Dobrze się uczyła, bo chciała być jak najlepszą, by dostać się swój wymarzony kierunek. Jej życie nie było jakoś wyjątkowe. Jako dzieciak chodziła własnymi ścieżkami nie przejmując się tym co robią inni, nie miała potrzeby dopasowywania się, jednak to właśnie czyniło ciemnowłosą wyjątkowa. Zawsze obok siebie miała grupkę przyjaciół. Tak było przez całą szkołę. Kiedy poszła do liceum bardziej skupiła się na nauce. W głowie cały czas miała to, że chce zostać weterynarzem, a wiadomo, że w tej dziedzinie nacisk kładzie się na pewne przedmioty, chociaż dziewczyna nigdy nie miała problemów z nauką, ale i tak chciała być najlepsza, w swoim mniemaniu oczywiście. Kaela nie należy do osób, które dla samopoczucia innych obniżają swoją samoocenę i umiejętności. Każdy przecież wie na co to stać. Ona na pewno to wie i z premedytacją to wykorzystuje. W liceum trochę też zaczęła śpiewać, jednak to przy okazji jakichś imprez i gdy ja o to poproszono. Ten rodzaj spędzania czasu to było i jest jej hobby, nie wiąże jak na razie z tym swojej przyszłości. To jest takie dla niej. Liceum minęło jej spokojnie, bez żadnych buntów i dziwnych zachowań, które jej mama na pewno doceniła. Nie widziała powodu do tego, żeby robić jakieś dramaty. Nie leżało i nadal nie leży to w jej naturze. Złożyła papiery mną uczelnie z niecierpliwością czekała na wyniki. Kiedy się dostała tak się ucieszyła, że upiła się prawie do nieprzytomności. Sukces trzeba oblać! Znalazła sobie praktykę w jednej z klinik i tak to jej życie powoli się układa. Na szczęście w taki sposób jak sobie założyła. Czego chcieć więcej?
Ciekawostki
~ Uwielbia zdrobnienia swojego imienia – Kae, Lea, Kanyia i tak dalej. Każde zdrobnienie mile widziane!
~ Uwielbia zwierzęta. Od dzieciaka przyniosła do domy żyjątka – myszy, robaki, motyle czy ptaki. Zawsze miała jakiegoś biednego zwierzaczka, który według niej potrzebuje pomocy.
~ Ma dwa czarne sznaucery miniaturowe – Roko i Reis, które adoptowała jako szczeniaki. Kiedy była w schronisko i zobaczyła ich wielkie oczyska po prostu nie mogła przejść obojętnie i je wzięła.
~ Z miłości dla zwierząt postanowiła zostać weterynarzem. Co prawda ta droga wymaga wielu lat nauki i doświadczenia, ale Kaelii to w żaden sposób nie zraża. Kocha wszystkiego rodzaju stworzenia i chce im pomóc.
~ Goodwin to typ osoby, której jest wszędzie pełno. Uwielbia towarzystwo innych ludzi i szybko zyskuje ich sympatię. Ma cudowny szeroki uśmiech, którym zaraża innych ludzi.
~ Często można spotkać jak na imprezach, jednak bawi się z umiarem i nie pozostaje na nich długo. Woli się skupić bardziej na nauce.
~ Prawie wcale nie pije alkoholu. Nie wynika to z jakichś przekonań czy wyznań, po prostu jakoś jej do tego nie ciągnie. Musi mieć ten tak zwany apetyt na picie.
~ Potrafi dobrze śpiewać i umie grać na kilku instrumentach, ale jakoś nigdy nie wiązała z tym przyszłości, chociaż kto wie może kiedyś napiszę jakaś piosenkę, która stanie się hitem? Jest młoda wszystko przed nią!
~ Ma swój niepowtarzalny styl. Nie podąża jakoś ślepo za trendami modowymi. Jej garderoba jest dość obszerna, uwielbia sprawiać sobie nowe ciuchy, ale kupuje tylko te co się jej podobają.
~ Nie pracuje nigdzie poza kliniką weterynarii. Szef zaproponował jej pewnego rodzaju pracę przy opiece nad zwierzętami, odpłatnie oczywiście, dzięki czemu cały czas może mieć kontakt ze stworzeniami, które tak kocha.
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon IG
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 18 Sierpień 2019, 07:37   

Akceptuję
 


profil
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

REGULAMIN
OGŁOSZENIA
OGŁOSZENIA USERÓW
Z. WIZERUNKI
REZERWACJE
POSZUKIWANIA
NIEOBECNOŚCI
SPIS MULTIKONT
FABULARNE
SPIS STANOWISK
SPIS LOKACJI
DZIELNICE
TŁO FABULARNE
MISTRZ GRY
ZAMÓWIENIA
KTO ZAGRA?
1. Otwarcie: 17.06.2016
2. ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM JEST OBOWIĄZKOWE!
3. Spis multikont - aktualną listę znajdziesz tutaj
4. Aktualizacja regulaminu - więcej informacji.
5. 2/11/19 Zmiany w gronie administracyjnym: więcej informacji.
Luty 2020
booked.net

administracja
Leanne // Isabelle
Claudius
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8