Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia administracji
Autor Wiadomość
Chicago


Chicago

Wysłany: 7 Kwiecień 2017, 22:02   


#61

8 kwietnia o godzinie 20:00 forum zostanie wyłączone na czas remontu! Forum będzie niedostępne przez około dwie godziny - powrót przewidziany na godzinę 22:00. Oczywiście, gdyby remont potrwał dłużej - zostaniecie o tym powiadomieni! Tym razem nie jest konieczne zapisywanie danych z pól profilowych. ;)

:serducho:


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 8 Kwiecień 2017, 22:27   


#62

Witamy wszystkich na nowej odsłonie Chicago! Autorką nowej szaty graficznej jest niezastąpiona Krash, której bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Nieobecności zostały zablokowane na czas czystek, które odbędą się jutro wieczorem (9 kwietnia).

Bądźcie czujni! Nowy konkurs literacki pojawi się w ciągu kilku kolejnych dni! List? Pamiętnik? A może opowiadanie? Dowiecie się już wkrótce!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu OTWARCIE NAVY PIER!

Przypominamy również, że każdy użytkownik powinien zapoznać się z regulaminem oraz kwietniowym tłem fabularnym.

:serducho:


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 3 Maj 2017, 23:04   


#63

Tegorocznym maturzystom życzymy przede wszystkim spokoju i pogody ducha. Wierzymy, że dacie radę! Bo kto, jak nie Wy? Pamiętajcie, wszystko zależy od Was!

Powodzenia!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 10 Czerwiec 2017, 18:44   


#64

Informujemy, że w dniu jutrzejszym, tj. 11 czerwca, o godzinie 18.00, dostęp do forum będzie ograniczony z powodu remontu. Przypominamy jednocześnie o skopiowaniu linków z pól profilowych oraz - jeśli odczuwacie taką potrzebę - postów, na które chcielibyście odpisać w tym czasie. Planujemy do Was powrócić o godzinie 21, ale o ewentualnych zmianach zostaniecie, oczywiście, powiadomieni!

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 1 Lipiec 2017, 22:52   


#65

Głosowanie na Postacie Miesiąca z czerwca zostało zakończone! A oto zwycięzcy:
Kobieta miesiąca: Oswald Fisher
Mężczyzna miesiąca: Claudius Osbourne
Gratulujemy zwycięzcom!

W kategorii Statek, który nigdy nie zatonie trwa dogrywka!
Zapraszamy do głosowania!


Dodatkowo, jak widzicie, wróciła nasza stopka! Tym razem obok rubryczki Na Żywo i pogody znajdują się zwycięzcy PM'ek!


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 7 Lipiec 2017, 23:00   


#66

W dogrywce w kategorii Statek, który nigdy nie zatonie zwyciężyli: Robert Collins & Imogen Collins.
Gratulujemy!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 08:14   


#67

Jutro (3.09) w godzinach popołudniowych forum zostanie zamknięte na czas remontu! Wszystkich użytkowników prosimy o zapisanie linków z pól profilowych - dotychczasowe dane zostaną usunięte!

:grouphug:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 8 Wrzesień 2017, 18:00   


#68

Pojawiła się gazetka! To już trzecie wydanie Chicago Sun-Times. Przeczytać możecie je tutaj: KLIK.
:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 12 Listopad 2017, 21:04   


#69

Jutro (13.11) w godzinach popołudniowych forum zostanie zamknięte na czas remontu!
:grouphug:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 24 Grudzień 2017, 14:10   


#70

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, radości, uśmiechów, a przede wszystkim weny! Weny i pomysłów na nowe wątki oraz postacie! Ponadto, życzymy Wam również, aby te święta były spokojne, radosne i.. białe! Bo śnieg, bo świąteczny klimat, wiadomo.

Za nami półtorej roku wspólnej zabawy. Tym bardziej życzę nam wszystkim wszystkiego najlepszego i – co najważniejsze – spełnienia naszych najskrytszych pragnień. I jeszcze więcej uśmiechów.

Dziękuję Wam za te ten czas spędzony na wspólnej grze, rozmowach o wszystkim i o niczym. Jednocześnie przepraszam za ostatnie tygodnie „ciszy” ze strony administracji, ale cóż, obowiązki w realnym życiu chwilowo zżerają nas żywcem. Pamiętajcie – mimo pewnych utrudnień – nigdzie się nie wybieramy!

Wesołych Świąt! :serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 20:27   


#71

Kochani! Mówią - lepiej późno, niż wcale, więc... Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nowym roku! I, oczywiście, szampańskiej zabawy w gronie najbliższych! Samych sukcesów w życiu prywatnym, jak i w świecie internetów. Dużo zdrowia, miłości i czego tylko sobie wymarzycie!

Kochamy was!
~ była i obecna administracja forum

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 12 Styczeń 2018, 11:00   


#72

W niedzielę, 14 stycznia w godzinach popołudniowych forum zostanie zamknięte na czas remontu. Nie jestem w stanie określić jak długo forum będzie dla was niedostępne, więc zalecam skopiowanie postów do odpisu oraz - na wszelki wypadek - danych z pól profilowych.

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 14 Styczeń 2018, 16:56   


#73

Mamy przyjemność powitać was na nowej odsłonie Chicago! Przy okazji na forum zostały zaprowadzone niewielkie porządki: niepotrzebne tematy (w tym nieaktywne już wątki w dziale Inne Gry) zostały przeniesione do archiwum. Również tematy związane z nieaktywnymi postaciami (KP, relacje, telefony, etc.) przeniesiono do kosza. Pojawiło się także nowe tło fabularne, z którym koniecznie powinniście się zapoznać.

Jak widzicie, życie nas zżera. Znaczy się, zarówno mnie (Leanne), jak i Vince’a (Claudiusa) – dlatego jedyne o co mogę prosić z waszej strony to cierpliwość i wyrozumiałość. Bo przecież tu jesteśmy, prawda? I wbrew pozorom, nigdzie nie uciekamy!

Poza tym, przeglądając forum, natrafiłam na posty związane z rozgrywkami Mistrza Gry. W tym miejscu chciałabym przypomnieć wam, że… że tak. Jeśli ktoś z was by chciał wątek poprowadzony przez MG lub jakąkolwiek interwencję fabularną MG – nie krępujcie się, chętnie urozmaicę wam grę. Konto Mistrza Gry czeka na wasze PW!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 21 Luty 2018, 09:54   


#74

W dniu 21.02.2018 uległ zmianie punkt w regulaminie dotyczący rezerwacji wizerunków. Od teraz podstawowa rezerwacja wynosi pełne siedem dni bez możliwości przedłużenia. Rezerwacja ważna jest do północy. - punkt 3 w REZERWACJE WIZERUNKÓW I AVATARY.
:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 1 Marzec 2018, 19:39   


#75

W najbliższą niedzielę, 4 marca, forum zostanie zamknięte na czas remontu. Standardowo, dla bezpieczeństwa zalecam skopiowanie i zapisanie danych z pól profilowych, gdyż nigdy nic nie wiadomo ;) Zamknięcie nastąpi w okolicach południa.


:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 4 Marzec 2018, 16:59   


#76


Jesteśmy tu dla was. Odświeżona szata graficzna – bo przecież już za chwilę wiosna, prawda? Oznacza to, że nigdzie się nie wybieramy. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nieważne, że życie (i obowiązki!) daje nam w kość i czasu wolnego mamy tyle, co nic. Serio. Na forum panuje spokój, każdy pisze posty w swoim tempie i chwała wam za to. Szacunek, brak kłótni – czy można chcieć więcej? Jasne, że nie. W tym miejscu też po raz kolejny przypomnę – jestem do waszej dyspozycji odnośnie rozgrywek z MG. A może masz pomysł na jakieś wydarzenie? Albo chcesz w jakiś sposób urozmaicić życie na forum? Również jestem otwarta na wszelkie sugestie.

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 2 Kwiecień 2018, 11:15   


#77


Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć wam jak najlepsze życzenia. Przede wszystkim dużo weny i chęci do pisania! Zdrowia i szczęścia również! Spełnienia najskrytszych marzeń także! I żeby uśmiech nie schodził wam z buziek przez cały rok!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 13 Maj 2018, 17:07   


#78


21.05 (poniedziałek) forum zostanie wyłączone na czas remontu. Ze względu na bardzo ograniczony czas, forum będzie nieczynne przez cały dzień. Na wszelki wypadek zalecam zapisanie danych z pól profilowych!

edit!
Z przyczyn niezależnych ode mnie remont został przeniesiony na 23.05 (środa).

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 23 Maj 2018, 22:30   


#79


Jak zapewne wiecie, zbliżają się drugie urodziny Chicago! Dlatego też przyszła pora na wdrożenie pewnych zmian. Odświeżona szata graficzna to tylko pierwszy krok w drodze ku lepszemu! Bądźcie czujni - w najbliższych dniach będą pojawiać się kolejne aktualizacje!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 5 Czerwiec 2018, 16:14   


#80


Na okres wakacji zdecydowaliśmy wydłużyć czas na napisanie postu aż do czterech tygodni bez konieczności usprawiedliwiania swojej nieobecności. Tym samym w regulaminie pojawił się odpowiedni zapis:
    1. Postać może trafić do nieaktywnych po czternastu dniach bez postu fabularnego.*
    *Na okres wakacyjny (do końca sierpnia) czas na napisanie postu fabularnego wynosi cztery tygodnie.

Zalecamy też ponowne zapoznanie się z całym regulaminem!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 24 Lipiec 2018, 19:45   


#81


30.07 (poniedziałek) w godzinach popołudniowych forum zostanie wyłączone na czas remontu. Na wszelki wypadek zalecam zapisanie danych z pól profilowych!

:serducho:

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 13 Sierpień 2018, 11:56   


#82


Uprzejmie informujemy, że punkt w regulaminie:

8. Zezwalamy na maksymalnie dwa takie same imiona postaci – przed ostatecznym oddaniem karty do sprawdzenia przez administrację należy upewnić się, czy imię nie zostało zajęte przez kogoś innego. Powielanie nazwisk dozwolone jest tylko i wyłącznie w przypadku członków tej samej rodziny. Czytaj uważnie, gdzieś w tekście jest słowo lub wyrażenie, które musisz uwzględnić w karcie postaci.

uległ zmianie; nie zezwalamy od dnia dzisiejszego (13.08.18) na powielanie tych samych imion postaci.

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 17 Sierpień 2018, 18:42   


#83


Od dnia dzisiejszego (17.08) - czas na napisanie postu fabularnego bez ryzyka utraty wizerunku i trafienia do grupy nieaktywnych wynosi pełne cztery tygodnie bez konieczności zgłaszania się w nieobecnościach. Pierwotnie wydłużony czas na napisanie postu fabularnego wprowadzony był tylko i wyłącznie do końca wakacji - teraz zdecydowaliśmy się wprowadzić ten termin na stałe.

 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 6 Wrzesień 2018, 11:13   


#84


W związku z wczorajszymi przenosinami forum na inną domenę wystąpiło kilka problemów z bazą danych, dlatego też była konieczność ponownego wgrania, ponieważ sporo tematów z poprzedniego forum nie przeniosło się na nową domenę. Udało się odzyskać dane z wczoraj i są one dostępne TUTAJ . Wszelakie posty z wczoraj można skopiować i na nowo wkleić na forum.
Konta nowych użytkowników zostały przez nas założone i hasło do każdego to chicago1. Od razu po zalogowaniu proszę zmienić hasła.


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 17 Wrzesień 2018, 06:50   


#85


W zamówieniach pojawił się nowy formularz dotyczący zmiany wizerunku za zgodą administracji.

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] WPISZ
[b]Stary wizerunek:[/b] WPISZ
[b]Nowy wizerunek:[/b] WPISZ
[b]Linki do nowych avatarów w KP:[/b] [URL=WKLEJ LINK]avatar1[/URL], [URL=WKLEJ LINK]avatar2[/URL] 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 3 Październik 2018, 06:59   


#86


Przypominamy, że tworzenie bliźniąt (dwóch postaci z tym samym wizerunkiem) jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą administracji!


    GRA FABULARNA I POSTACIE
    [...]
    4. Na forum nie ma możliwości tworzenia dwóch postaci o tym samym wyglądzie. Wyjątkiem są uzgodnione wcześniej z administracją bliźnięta. 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 6 Listopad 2018, 15:21   


#87Linki w spisie lokacji, dzielnicach oraz stanowiskach pracy zostały podmienione na odnośniki z tej domeny. Kody również zostały naprawione, jednak jeśli coś zostało pominięte lub nie działa jak powinno to bardzo proszę o zgłoszenie błędu, bo mogło coś przez przypadek zostać pominięte.

Z góry dziękuje!


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 2 Grudzień 2018, 17:26   


#88We wtorek, 4 grudnia w godzinach porannych forum zostanie wyłączone na czas remontu. Proszę o zapisanie danych z pól profilowych - tak na wszelki wypadek. Na chwilę obecną nie jestem w stanie określić, jak długo forum będzie niedostępne. O wszystkim będę informowała Was na bieżąco.

:grouphug:


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 24 Grudzień 2018, 15:06   


#89Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam jak najlepsze życzenia. Wesołych, i pogodnych świąt w gronie najbliższych, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, a przede wszystkim - weny. Weny i jeszcze raz weny - na obecne i nowe postacie oraz ciekawe wątki!

Wesołych Świąt!
:serducho:


 


profil
 
Chicago


Chicago

Wysłany: 6 Luty 2019, 16:02   


#90W piątek, 8 lutego w godzinach porannych forum zostanie wyłączone na czas remontu. Proszę o zapisanie danych z pól profilowych!

:grouphug:


 


profil
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 8