Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrz Gry
Autor Wiadomość
Chicago


Chicago

Wysłany: 30 Maj 2016, 13:46   Mistrz Gry


Mistrz Gry

Mistrz Gry odpowiedzialny jest za wszelkie zdarzenia losowe. Jego ingerencja nie może zostać przez nikogo niezauważona – każdy gracz powinien odnieść się do wpisów Mistrza Gry. MG może pojawić się bez zapowiedzi w każdej rozgrywce, lecz nie oznacza to, że jego celem jest uprzykrzanie życia każdemu z was. Kierujemy się zasadą, że Mistrz Gry to przede wszystkim przyjaciel, a nie wróg graczy, a jego obecność niekoniecznie musi oznaczać działanie na szkodę postaci. Zachowanie Mistrza Gry w dużej mierze zależeć będzie od was – graczy.

    Sposoby działania Mistrza Gry:

1. Bezpośrednia ingerencja w fabule – posty MG krótko opisujące sytuację, wydarzenie lub tło fabularne w danej rozgrywce.
Postacie, których dana sytuacja dotyczyć będzie bezpośrednio, zostaną wyróżnione w poście, a pozostali zaś powinni przynajmniej w kilku słowach odnieść się do słów MG.
2. Wpisy w KALENDARZU – krótkie notki (wskazówki) bezpośrednio skierowane do danej postaci w oparciu o informacje zawarte właśnie w Kalendarzu, który można również nazwać informatorem.
3. Wydarzenia Fabularne – miejsce w pełni przeznaczone na działania Mistrza Gry, w którym umieszczane są notki zawierające wskazówki nie tylko dla docelowej grupy. Znajdziesz tutaj również informacje dotyczące obecnej sytuacji w mieście: wydarzenia, do których należy się odnieść w grze fabularnej, a także planowane wydarzenia dla określonej liczby osób.

    Dział Mistrza Gry (wydarzenia fabularne) podzielony został na trzy części:

1. Służbowe – to tutaj znajdziesz wszelkie notki służbowe, odpowiednio dla każdej grupy zawodowej. Zadania do wykonania, opisy sytuacji, do których należy odnieść się w fabule, wskazówki. Odniesienie się do wskazówek zawartych w tym dziale jest obowiązkowe dla każdego – nie chcemy, by doszło do sytuacji, w której postać zajmująca wysokie stanowisko np. w policji, w trakcie gry całkowicie zaniechała służbowe obowiązku. Jeśli zauważymy, że dany osobnik nie sprawdza się na swoim stanowisku, mogą spotkać go przykre konsekwencje.
2. Cywilne – wszelkiego rodzaju niespodzianki, jakie mogą spotkać postacie w życiu codziennym znajdziesz właśnie tutaj. W tym dziale również znajdą się informacje o wydarzeniach tematycznych przeznaczonych dla określonej liczby osób. Do udziału w wydarzeniach może zgłosić się każdy. Po zamknięciu zapisów, udział w danej grze jest obowiązkowy.
3. Tło fabularne – miejsce, w którym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące obecnej sytuacji w mieście – jakimi wydarzeniami żyją mieszkańcy miasta, co spędza im sen z powiek. Tło fabularne pomoże ci rozpocząć grę, dając bezpośredni wgląd w wydarzenia, które w mniejszym lub większym stopniu odmieniły życie mieszkańców Chicago.

Jeśli domagasz się uwagi Mistrza Gry – daj nam znać bezpośrednio na PW. Musisz jednak pamiętać, że administratorzy mają życie prywatne i nie są dostępni na forum 24h/7, lecz starają się przebywać na forum tak często, jak tylko się da i z tego względu konkretny post może pojawić się z niewielkim opóźnieniem.

Mistrz Gry nie jest wrogiem graczy, a przyjacielem. Jego zadaniem jest przede wszystkim urozmaicenie gry. Oczywiście, w ramach rozsądku. Nie mamy zamiaru okaleczyć lub uśmiercić danej postaci już w pierwszej grze – chyba że sami wyrazicie taką chęć.
 


profil
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9