Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Chicago


Chicago

Wysłany: 3 Czerwiec 2018, 12:09   Poszukiwania

ZASADY
  1. Poszukiwania należy aktualizować poprzez datę w poście według podanego wzoru! Ogłoszenia bez daty aktualizacji zostaną usunięte!
  2. Nie należy podbijać poszukiwań przez nowe posty - edycja istniejących poszukiwań i aktualizacja daty powinny wystarczyć.
  3. Poszukiwania zakończone? W takim razie nie zaszkodzi, jeśli powiadomisz nas o tym aktualizując stan poszukiwań.
  4. Każde ogłoszenie ważne jest dwa tygodnie - jeśli data ostatniej aktualizacji jest dłuższa niż dwa tygodnie, post zostanie usunięty.
  5. Prosimy o nienadużywanie gifów i zdjęć w poszukiwaniach!


Kod:
[center][size=15][b][color=seagreen]TYTUŁ POSZUKIWAŃ[/color][/b][/size]
[size=10]aktualne[/size][/center]

[list]opis poszukiwań, relacji, historia, etc[/list]

[size=10]DODATKOWE INFORMACJE, MOŻESZ TU ZAMIEŚCIĆ WIEK POSTACI, WYGLĄD ITP.[/size]

[center][size=11]AKTUALIZACJA: DD/MM/RRRR[/size][/center]
  
 


profil
 
Hallie Norwood


Jestem w Chicago od
zawsze20
tańczę w balecie

utknęłam we friendzone

Mieszkam w
Streeterville

Hallie

Norwood

Wysłany: 13 Sierpień 2019, 10:16   
   Mów mi -  comendante


ODDAM SERDUCHO HALLIE W DOBRE RĘCE
aktualne


  Będzie krótko, na temat i bardzo szczerze - potrzebuję kogoś, kto Hallie pokocha. I to temat bardzo szeroki, bo serio przygarnę dosłownie wszystko. Ostatnio życie mocno dało jej w cztery litery: zdiagnozowano u niej białaczkę, przystawiał się do niej jeden z choreografów, a jej serducho zostało przewiezione na emocjonalnych rollercoasterze, także tak dla odmiany przydałoby jej się coś dobrego (albo przynajmniej sort of).
  Miałam pomysły, miałam wymagania - nie mam już żadnych. Uwielbiam Hallie, uwielbiam nią grać i brakuje mi dla niej planów. Wychodzę z założenia, że wszystko da się jakoś połączyć jeśli tylko odpowiednio się pomyśli i zrobi z tego ciekawy wątek, a ja lubię dramy i zawirowania, także będzie fajnie <3
  Proszę tylko, żeby nie zwiewać i doceniłabym, jakby odpisy były częściej niż raz na miesiąc (ale nie poganiam nigdy!).

  POLECAM SIĘ MOCNO I ZAPRASZAM NA PW!


AKTUALIZACJA: 13/08/2019
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon IG
 
Lysander Harlow


Jestem w Chicago od
wieków30
prokurator

niby kocham narzeczoną

Mieszkam w
Gold Coast

Lysander Arthur

Harlow

Wysłany: 17 Sierpień 2019, 22:31   
   Multi -  Johnny


I don't think that's it...
aktualne


  Lysander to raczej porządny i ułożony człowieka. Syn, z jakiego ojciec może być wręcz przepełniony dumą. W szkole i na studiach był pilnym, wzorowym uczniem, nie sprawiał problemów wychowawczych, a imprezy odwiedzał, lecz stronił od alkoholu i innych używek. Mimo wszystko był sympatyczny, otwarty i życzliwy.
  Obecnie? Świeżo upieczony prokurator, a także i… przyszły pan młody. I to właśnie pani, której założył piękny (i drogi!) pierścionek na rękę, tutaj poszukuję. Każdy dookoła, widząc panią X oraz Lysandera, wprawia się w zachwyt, a ochy i achy sypią się na prawo i lewo. Idealni są jednak tylko dla wszystkich, poza nimi samymi. Nie prowadzą może poważnych kłótni ani nic z tych rzeczy, lecz mojemu panu wciąż czegoś brakuje. Bo nie potrafi pokochać pani X tak mocno, jakby chciał, mimo usilnych starań. Trwa więc w związku, męcząc się coraz bardziej z dnia na dzień, lecz nie jest w stanie zrezygnować. Bo przez łatkę porządnego uznał, że właśnie tak powinien zrobić.
  Co by jednak się stało, gdyby ktoś inny stanął na jego drodze? W dodatku nie byłaby to jeszcze piękniejsza od poprzedniej, wesoła pani… Tylko pan. Mężczyzna. W dodatku nie taki ułożony jak Lysander, przez co on sam pokieruje się na bardziej hmm, niebezpieczną ścieżkę. I niestety, przez to wszystko małżeństwo z panią X się nie wydarzy. Niestety.


- TO NIE JEST ENDGAME – poszukuję jedynie osoby, której postać przez pewien czas będzie w związku w moim panem. Potem, gdy pojawi się wspomniana wyżej osoba, która zmąci cały spokój w życiu Lysa… Oj, będzie się działo, ale niestety też związek im się posypie </3 Planuję dramy, dramy i jeszcze raz dramy! Ogółem mam pewien zamysł co do wszystkiego, lecz zależy mi na tym, by osoba chętna też czuła się komfortowo w rozgrywce, więc wszystko jest do ustalenia! Łącznie z relacją już po rozstaniu.
- Twarz, wygląd, charakter, marzenia, a nawet to, czy kobieta naprawdę kochałaby Lysandera lub też była z nim przykładowo dla kasy lub sławy (jest on synem burmistrza) – nie mam zastrzeżeń. Wolałabym jednak, by to to nie była jakaś kelnerka, tylko pani z dobrym zawodem, ewentualnie z jakiejś dobrej rodzinki. W końcu skoro Lysander chce być grzeczny i nie zawodzić zwłaszcza swojego ojca – pewnie nie ożeniłby się z pierwszą lepszą osobą, tylko z kimś z dobrego domu.
- Chętnie pomogę, czy to z twarzą, historią, no czymkolwiek! Jestem człowiekiem, który nie zostawia na lodzie w potrzebie, więc śmiało można pisać do mnie jeśli są jakieś wątpliwości lub trudności z wyborem :D
- Ogółem uciekać nie zamierzam, może mnie czasem dłużej nie być, lecz zawsze wrócę i będę się starać pisać regularnie! Tego samego oczekuję od osóbki chętnej <3
- Iii to chyba wszystko? Z pewnością więcej szczegółów wyjdzie w rozmowie, więc jak ktoś chciałby się skusić – zapraszam na pw! I ukocham, bardzo *.*


AKTUALIZACJA: 22/08/2019
  
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon
 
Sutton Andersen


Jestem w Chicago od
kilku lat27
dziennikarka

jestem istotką

Mieszkam w
River North

Sutton

Andersen

Wysłany: 20 Sierpień 2019, 11:22   
   Mów mi -  Reiven, Aś
   Multi -  Sophie, Jane


KTOŚ FAJNY DLA SUTTON


rezerwejszyn


  Bez konkretów, bez pomysłu - szukam kogoś dla Sutton do pokochania.
  Wspólnie ustalmy co i jak. Może Sutton podpasuje do Twojej historii.
  Może to być ktoś, z kim już kilkakrotnie próbowała stworzyć związek i mimo tego iż się sprzeczają i rozstają, to zawsze do siebie wracają.
  To może być ktoś zupełnie nowy w jej życiu, poznany podczas wywiadu celebryta/ka, osoba na którą wpadła w Starbucksie.
  Może to być wykładowca, z którym uwielbiała mieć zajęcia, a teraz, po jakimś czasie ich drogi znów się krzyżują i zaczyna iskrzyć.
  Lubię romantyczne historie, lubię jak jest wesoło, ale nie gardzę dramami.
  Zapraszam :)


Wiek i płeć nie grają większej roli. Byle się fajnie grało.
Wygląd? Postaram się nie być wybredna :)


AKTUALIZACJA: 20.08.2019
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon IG
 
Majory Morant


Jestem w Chicago od
kilku lat z przerwą30
psycholog

gone with the wind

Mieszkam w
Streeterville

Majory

Morant

Wysłany: 20 Sierpień 2019, 19:23   
   Mów mi -  cuks
   Multi -  Blanca


może popełniłem koszmarny błąd przytulania się do niej w środku nocy i słuchania, jak oddycha

aktualne


  Czyli kogoś kto poczuje do blondynki coś więcej. Historia jest do obmyślenia, wszystko jest do dogadania bo bardzo mi zależy na tym żeby kogoś jej znaleźć ale też by to Tobie dobrze się grało. Niech to będzie przyjemność dla każdego z nas :serducho:
  Kilka propozycji moge podać od razu:
  👨‍⚕️ służba zdrowia łączy ludzi - znamy się ze szpitala, w którym pracuje Majory. Może być jej pacjentem, może być lekarzem, a może też być powiązany w jakiś sposób z pacjentem Majory
  🤵 złap mnie jeśli potrafisz - czyli pan z przeszłości, który kiedyś był w związku z blondynką ale z jakiegoś powodu im to nie wyszło. Iskra wciąż między nimi jest ale muszą do tego dojrzeć
  🥂 prosecco friday i rycerz w lśniącej zbroi - czyli piliśmy w jednym barze, a ty zostałeś rycerzem ratując blondynkę z opresji
  💌 tinder, chatroulette - czyli znajomość, która miała być jednorazową przygodą ale chyba nie jesteśmy dobrzy w pożegnaniach, a może po prostu dobrze smakuje nam wino w swoim towarzystwie?


💙 jestem otwarta na wszystko i można się ze mną bez problemu dogadać!
💙 zależy mi na relacji, którą będziemy faktycznie rozgrywać, a nie mieć ją tylko na papierku ;)
💙 powyższe propozycje mają być pomocą ale tak jak mówiłam, nie chcę dużo narzucać bo najlepiej jeśli sobie to wszystko sami zaplanujemy ;)


AKTUALIZACJA: 20/08/2019
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon IG
 
Anthony Russell


Jestem w Chicago od
Zawsze24
Kieszonkowiec

I need to survive

Mieszkam w
Canaryville

Tony Mortimer

Russell Jr

Wysłany: 23 Sierpień 2019, 11:36   

Kochana siostra
rezerwacja  Nasze śmiechy i krzyki zawsze niosły się głośnym echem po domu, a jakby tego było mało, rodzicom to nie przeszkadzało. Odkąd pamiętam, sprawdzałaś, czy moje samochodziki dadzą radę przewieść bezpiecznie twoje misie w dowolne miejsce w mieszkaniu. W niedziele organizowaliśmy herbatkę, na którą zapraszaliśmy wszystkie nasze pluszowe zabawki. Ty gotowałaś, ja robiłem wszystkim piękne zaproszenia. W dni wolne od szkoły uwielbialiśmy jeździć na rowerach. Dbałem, abyś czuła się ze mną bezpiecznie, kiedy razem wracaliśmy od kolegów i koleżanek, bo jednak nasza dzielnica jest jedną z niebezpieczniejszych. Na dobranoc, czytałem Ci książki. Byłaś zawsze taka śpiąca, że nigdy nie czekałaś, aż skończę, usypiając w połowie. Niezwykle cieszyłaś się, kiedy podsłuchałem, że mama planuje upiec ciasto czekoladowe, na moje urodziny. Zajadałaś się nim jak mało kto. Lecz zamiast mamy wracającej ze składnikami ujrzałaś policjantów. Kolejne słowa dotarły do mnie, lecz Tobie musiałem je wytłumaczyć, bo ojciec był tak napruty, że nie wiedział, jaki mamy dzień.
  Mama nie wróci. Tych słów nie zapomnę do końca życia. Płakałaś, ale obiecałem Ci wtedy, że wszystko będzie dobrze. Poradzimy sobie. Tak było.
  Zacząłem kraść... nie miałaś o niczym pojęcia, dopóki mnie nie przyłapałaś. To była nasza pierwsza poważna kłótnia, miałem 17 lat, Ty niewiele mniej. Nie zmieniłem się, nawet po twoich prośbach i błaganiach. Musiałem jakoś na nas zarabiać.
  Kolejna zadra na naszej relacji pojawiła się w momencie, kiedy złapałem Cię z moją dziewczyną. Całowałyście się. Straciłem zaufanie do Ciebie, jednocześnie popełniając mój największy błąd. Poszedłem z tym do ojca, który sprawił Ci takie manto, na jakie nie zasłużyłaś. Uciekłem z domu i już nie wróciłem. Nie wiem co się z Tobą dzieje. Chciałem pisać, ale zbyt bardzo mnie to przytłoczyło. Mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczysz.


- w skrócie, szukam dla Tonyego młodszej siostry, z którą kiedyś był nierozłączny. Opiekował się nią, dbał, zabierał prawie wszędzie ze sobą. Sielanka skończyła się w dniu morderstwa ich matki. Zrobił się z niego niegrzeczny chłopiec i teraz nie ma kontaktu z siostrą.
- nie mam konkretnych wymagań - imię, wygląd, dalsza historia, zainteresowania, orientacja (nie musi być lesbijką czy bi, mogła eksperymentować :P) to już twoja broszka, jedyne co bym chciała, to żeby była młodsza dwa albo trzy lata.
- byłby to jeden z głównych wątków, także fajnie jakbyś nie uciekł/a.
- jeśli choć w jakimś stopniu Cię zainteresowałam, zapraszam na pw <3


AKTUALIZACJA: 23/08/2019
  
 


profil kalendarz karta postaci relacje telefon
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 7