Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Chicago


Chicago

Wysłany: 3 Czerwiec 2018, 12:09   Poszukiwania

ZASADY
  1. Poszukiwania należy aktualizować poprzez datę w poście według podanego wzoru! Ogłoszenia bez daty aktualizacji zostaną usunięte!
  2. Nie należy podbijać poszukiwań przez nowe posty - edycja istniejących poszukiwań i aktualizacja daty powinny wystarczyć.
  3. Poszukiwania zakończone? W takim razie nie zaszkodzi, jeśli powiadomisz nas o tym aktualizując stan poszukiwań.
  4. Każde ogłoszenie ważne jest dwa tygodnie - jeśli data ostatniej aktualizacji jest dłuższa niż dwa tygodnie, post zostanie usunięty.
  5. Prosimy o nienadużywanie gifów i zdjęć w poszukiwaniach!


Kod:
[center][size=15][b][color=seagreen]TYTUŁ POSZUKIWAŃ[/color][/b][/size]
[size=10]aktualne[/size][/center]

[list]opis poszukiwań, relacji, historia, etc[/list]

[size=10]DODATKOWE INFORMACJE, MOŻESZ TU ZAMIEŚCIĆ WIEK POSTACI, WYGLĄD ITP.[/size]

[center][size=11]AKTUALIZACJA: DD/MM/RRRR[/size][/center]
  
 


profil
 
Lysander Harlow


Jestem w Chicago od
wieków30
prokurator

niby kocham narzeczoną

Mieszkam w
Gold Coast

Lysander Arthur

Harlow

Wysłany: 17 Sierpień 2019, 22:31   
   Mów mi -  Lin
   Multi -  Johnny, Aurora


I don't think that's it...
aktualne


  Lysander to raczej porządny i ułożony człowiek. Syn, z jakiego ojciec może być wręcz przepełniony dumą. W szkole i na studiach był pilnym, wzorowym uczniem, nie sprawiał problemów wychowawczych, a imprezy odwiedzał, lecz stronił od alkoholu i innych używek. Mimo wszystko był sympatyczny, otwarty i życzliwy.
  Obecnie? Świeżo upieczony prokurator, a także i… przyszły pan młody. I to właśnie pani, której założył piękny (i drogi!) pierścionek na rękę, tutaj poszukuję. Każdy dookoła, widząc panią X oraz Lysandera, wprawia się w zachwyt, a ochy i achy sypią się na prawo i lewo. Idealni są jednak tylko dla wszystkich, poza nimi samymi. Nie prowadzą może poważnych kłótni ani nic z tych rzeczy, lecz mojemu panu wciąż czegoś brakuje. Bo nie potrafi pokochać pani X tak mocno, jakby chciał, mimo usilnych starań. Trwa więc w związku, męcząc się coraz bardziej z dnia na dzień, lecz nie jest w stanie zrezygnować. Bo przez łatkę porządnego uznał, że właśnie tak powinien zrobić.
  Co by jednak się stało, gdyby ktoś inny stanął na jego drodze? W dodatku nie byłaby to jeszcze piękniejsza od poprzedniej, wesoła pani… Tylko pan. Mężczyzna. W dodatku nie taki ułożony jak Lysander, przez co on sam pokieruje się na bardziej hmm, niebezpieczną ścieżkę. I niestety, przez to wszystko małżeństwo z panią X się nie wydarzy. Niestety.


- TO NIE JEST ENDGAME – poszukuję jedynie osoby, której postać przez pewien czas będzie w związku w moim panem. Potem, gdy pojawi się wspomniana wyżej osoba, która zmąci cały spokój w życiu Lysa… Oj, będzie się działo, ale niestety też związek im się posypie </3 Planuję dramy, dramy i jeszcze raz dramy! Ogółem mam pewien zamysł co do wszystkiego, lecz zależy mi na tym, by osoba chętna też czuła się komfortowo w rozgrywce, więc wszystko jest do ustalenia! Łącznie z relacją już po rozstaniu.
- Twarz, wygląd, charakter, marzenia, a nawet to, czy kobieta naprawdę kochałaby Lysandera lub też była z nim przykładowo dla kasy lub sławy (jest on synem burmistrza) – nie mam zastrzeżeń. Wolałabym jednak, by to to nie była jakaś kelnerka, tylko pani z dobrym zawodem, ewentualnie z jakiejś dobrej rodzinki. W końcu skoro Lysander chce być grzeczny i nie zawodzić zwłaszcza swojego ojca – pewnie nie ożeniłby się z pierwszą lepszą osobą, tylko z kimś z dobrego domu.
- Chętnie pomogę, czy to z twarzą, historią, no czymkolwiek! Jestem człowiekiem, który nie zostawia na lodzie w potrzebie, więc śmiało można pisać do mnie jeśli są jakieś wątpliwości lub trudności z wyborem :D
- Ogółem uciekać nie zamierzam, może mnie czasem dłużej nie być, lecz zawsze wrócę i będę się starać pisać regularnie! Tego samego oczekuję od osóbki chętnej <3
- Iii to chyba wszystko? Z pewnością więcej szczegółów wyjdzie w rozmowie, więc jak ktoś chciałby się skusić – zapraszam na pw! I ukocham, bardzo *.*


AKTUALIZACJA: 07/10/2019
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon
 
Aurora Lawson


Jestem w Chicago od
początku z przerwą28
przyszła pani doktor

i zarazem przyszła stara panna

Mieszkam w
River North

Aurora Isabelle

Lawson

Wysłany: 2 Wrzesień 2019, 21:51   
   Mów mi -  Lin
   Multi -  Johnny, Lysander
Kocham Cię... Albo dopiero zacznę!
AKTUALNE


  Aurora to bardzo pozytywna kobietka. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, życzliwa, pełna życia. Wydaje się być całkowicie szczęśliwa, nawet mimo drobnych czy nieco większych niepowodzeń wkradających się w jej życie. Wszystko traktuje jednak jako lekcję i doświadczenie. Nic nie jest w stanie zetrzeć jej wesołego wyrazu twarzy. Jej dotychczasowe życie było jednak pozbawione traum czy złamanych serc...
  A nie, moment!
  Jest taka jedna rzecz, której jej brakuje. Jest nią miłość, taka odwzajemniana! Dotychczas wszystkie relacje były jednostronne - czy to z jej strony, czy to z innej. Zawsze trzeba mieć w czymś pecha, no nie?
  Sprawa może ulec jednak zmianie. Albo pech przekieruje się na coś innego, przez co Aurora zyska upragnioną drugą połówkę, ewentualnie... Pech zostanie, tylko poszerzy się nieco bardziej? A może początkowo wszystko zacznie chylić się ku upadkowi, lecz w ostatnim momencie jednocześnie narodzi się coś nowego?
  Cóż... Może zdecydujemy razem?


• Wszystko jest do ustalenia! Jak się zgłosisz, zgadamy się co do szczegółów. Jestem giętka, elastyczna i tym podobne, mogę się dostosować lub Ty możesz dostosować się do mnie :hyhy: Gdyby ktoś jednak miał konkretny pomysł i szukał miłości przyszłej lub nawet obecnej (to jak najbardziej możliwe - tylko że taka miłostka to bardziej świeża), może walić śmiało! Zwłaszcza, jeśli pomysł obejmuje dramy :hihi:
• A propos dramowania - lubię tego dużo, także nie bójcie się zasypywać mnie nawet najbardziej pokręconymi pomysłami :lol:
• Endgejm? Chętnie, albo możemy ustalić na bieżąco! W końcu liczy się, by obu stronom dobrze się grało, a wtedy relacja sama na pewno wystrzeli nam wręcz w kosmos! <3
• Nie mam wymagań co do wieku (wolałabym jednak jakiegoś starszego od Aurorki pana), wizerunku, charakteru, historii czy nawet tego, czy jest to postać tworząca się czy też nie. Przyjmę wszystko, co mi dają! B)
• Zapraszam wszystkich chętnych na pw, ewentualnie mogę podać discord jak ktoś korzysta!
• Ukocham bardzo, nawet za relację która po czasie się wykruszy... Ale nie szkoda Wam tej Aurorki? *.* Przydałaby się jej jedna jedyna miłostka, która nareszcie wypali, jak każdemu, tak? :hugme:


AKTUALIZACJA: 03/10/2019
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon
 
Lara Forester


Jestem w Chicago od
malucha z przerwami30
DJ

Hey kid, love is for losers now

Mieszkam w
River North

Lara

Forester

Wysłany: 4 Październik 2019, 23:22   
   Multi -  Oliver, Nicole


You are my nightmare or... maybe not?
aktualne  Nie zwracałam na Ciebie uwagi. Byłaś dla mnie powietrzem. Nie istniałaś. Do czasu. Po latach wpadłaś do salonu w LA, gdzie odbywałam staż. Nie poznałam Cię, za to Ty od razu wiedziałaś kim jestem. Nie ma co się dziwić, wyróżniam się z tłumu, a w liceum byłam istnym diabłem, uprzykrzając życie każdemu. Cóż za przypadek, że zawitałaś do mojej pracy. Chciałaś tatuaż. Dałaś mi wolną rękę, czyli to co najbardziej lubie. Nic specjalnego, pare kwiatów, czaszka i... data. Nie miałam pojęcia co ona dla Ciebie znaczy, ale była niezwykle ważna. Nie wnikałam. Spotkałam Cię kilka dni później, w klubie. Tańczyłaś tam. Nie wiem czy to była twoja praca, czy jedynie jednorazowy wyskok po zbyt dużej ilości alkoholu.
  Masz piękne ciało. To zapamiętałam dokładnie. Każdy ruch bioder, uśmiech, a nawet te ukradkowe spojrzenia. Co było potem? Nie mów mi, że już zapomniałaś...
  Kilkanaście nocy razem spędzonych na jednym. Ty już wiesz czym. Potem zniknęłaś. Myślałam, że było nam dobrze. Zostawiłaś liścik, zakończony prostym "zapomnij o mnie". Próbowałam. Nie wyszło. Dalej pamiętam twoje oczy, włosy, śmiech... Nachodzisz mnie w nocy. Mówisz, że z nikim nie było Ci tak dobrze. A ja? Budzę się i znów nie wiem co się dzieje. Myślałam, że to tylko przeszłość, ale widziałam Cię. Wróciłaś do Chicago. Powinnam odpuścić. Jestem z kimś. Z kimś wyjątkowym. Kocham ją, ale jeśli to jest prawdą, to czemu pozwoliłam sobie na zdrade? Czemu znów oddałam się w twoje ramiona? Co w Tobie jest tak wyjątkowego? Proszę wytłumacz mi to, bo ja tego nie rozumiem...


- w skrócie, szukam dla Lary miłostki, która spotkała ją w Los Angeles. Panie znały się już zza czasów liceum ale Forester była wtedy tak zarozumiała, że nawet nie dostrzegła, że ktoś ma na nią oko. Albo może twoja postać nie była przekonana co do swojej seksualności i bała się zagadać do łobuza wszechczasów? Tak też mogło być. Wszystkie opcje możliwe! Na te kilka tygodni kiedy były razem, Lara straciła na jej punkcie głowę i bardzo przeżyła rozstanie (albo raczej zostawienie). Oczywiście, to jest tylko luźny pomysł. Jestem otwarta na sugestie <33
- od razu mówię nie wiem jak potoczy się ta relacja. Mogą znów skończyć na kilku nocach, albo może wręcz przeciwnie, jakiś sekret zmusi Forester do refleksji i chwilowego zawieszenia kontaktu, a może skończą z bandą dzieci? Nigdy nic nie wiadomo, wszystko ustalimy na bieżąco :hyhy:
- nie mam konkretnych wymagań - imię, wygląd, dalsza historia, zainteresowania, to twoje widzimisię. Jedyny wymóg to, że twoja postać musi być bi bądź też lesbijką (Panom podziękujemy, sorry :roll: )
- byłby to jeden z głównych wątków, także fajnie jakbyś nie uciekł/a.
- jeśli choć w jakimś stopniu Cię zainteresowałam, zapraszam na pw <3


AKTUALIZACJA: 04/10/2019
  
 


profil kalendarz karta postaci relacje lokum telefon IG
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10